5 סיבות לעשות הסמכת קבלני איטום רשוי (ענף 134) באינטרנט

  • שונה לאחרונה:פברואר 25, 2024
  • זמן קריאה:זמן קריאה 1 דקות

קבלני איטום (ענף 134) מהווים מרכיב הכרחי וחשוב בפרויקט בנייה, שכן איטום לא מקצועי עלול להוביל לפגיעה קשה בנכס וברכוש. כיום המודעות לחשיבות המקצועיות והניסיון של קבלן האיטום עולה וכך גם התחרות בין אנשי המקצוע. לקוחות רבים מבינים שהדרך הטובה ביותר על מנת לבחור קבלן איטום מקצועי היא על ידי פנקס רשם הקבלנים המאגד את כלל הקבלנים הרשומים שהוסמכו על ידי משרד הבינוי והשיכון. איגדנו בשבילכם 5 סיבות מרכזיות מדוע כדאי לבצע הסמכת קבלן איטום רשוי (ענף 134) באופן מקוון.

1. יתרון בתהליך הבקשה לרשם הקבלנים:

על מנת להגיש בקשה לקבלן איטום רשום על הקבלן להציג לרשם הקבלנים לפחות 5 שנות ניסיון בפועל, בנוסף, עליו להציג מסמכים המעידים על הסמכות והכשרות רלוונטיות. לאחר מכן הקבלן מבצע מבחן אותו מנהל רשם הקבלנים. ביצוע הסמכת קבלן איטום רשוי באופן מקוון מספקת הכנה מעולה למבחן של רשם הקבלנים. קבלן שעובר את ההסמכה ואת המבחן של רשם הקבלנים מקבל את התעודה הנחשקת “קבלן איטום רשוי”.

 

2. ניצול זמן יעיל וחסכוני:

בעבר ביצוע של הסמכות וקורסים היה כרוך בשינוי של שגרת החיים, ויתור על ימי עבודה וזמן רב בכבישים בדרך אל הקורס ובחזרה ממנו. הסמכת קבלן איטום רשוי באינטרנט מהווה פתרון יעיל ואיכותי לכל הבעיות הללו. בהסמכה אינטרנטית אין צורך לשנות את שגרת החיים אלא להתאים את הקורס אליה. ניתן ללמוד את ההסמכה בזמן ובמקום הנוחים לכם, ובכך לחסוך כסף ומטרד.

3. ביצוע פרויקטים בהיקפים גדולים והגשת הצעות למכרזים:

 

הסמכת קבלן איטום רשוי הכרחית לקבלני איטום על מנת לממש את הפוטנציאל המקצועי והכלכלי הטמון במקצוע. קבלן איטום לא רשום יכול לבצע פרויקטים בשווי של עד 47,255 ₪ בלבד. בניגוד לקבלן איטום רשום שעל פי חוק יכול לבצע פרויקטים בהיקף כ-2.7 מיליון, ולאחר שעולה ברמת הסיווג שלו אף יותר. בנוסף, רק קבלני איטום רשומים יכולים להגיש הצעות למכרזים ציבוריים, כולל מכרזים ממשלתיים. מכרזים אלה מהווים קרקע פורייה לפרויקטים רחבי היקף בשווי כלכלי גבוה.

4. יתרון על המתחרים:

כיום מודעות הלקוחות הולכת וגדלה, והשוואה מעמיקה בין בעלי המקצוע הפכה לנפוצה. בתחום תחרותי כמו זה של קבלני האיטום חשוב להשיג יתרון מקצועי על פני המתחרים. הסינון הראשוני שלקוחות רבים מבצעים הוא בין קבלנים רשומים לאלה שלא. רישום בפנקס הקבלנים שם אתכם ברשימת בעלי המקצוע המבוקשים והמקצועיים ביותר. הלקוח יודע שהמשמעות של רישום בפנקס הקבלנים היא לפחות חמש שנות ניסיון וידע מקצועי נרחב.  

5. איכות ההסמכה ואחוזי הצלחה גבוהים:

הסמכת קבלני איטום אינטרנטית מאפשרת למרצי הקורס ליצור את ההדרכה האיכותית ביותר, להימנע מטעויות, ולוודא שכלל החומר הלימודי הדרוש מועבר בקורס. “מכלל הכשרה מקצועית בע”מ” מספקת את הסמכת קבלי איטום האינטרנטית המקצועית ביותר. כ-90% מתלמידי הקורס של מכלל עוברים את המבחן של רשם הקבלנים בניסיון הראשון. אחוזי ההצלחה גבוהים בזכות נבחרת מרצים מקצועיים ומאושרים על ידי רשם הקבלנים. ההסמכה כוללת שיעורים המפרטים את כל הידע הדרוש למבחן של רשם הקבלנים ובנוסף מבחני תרגול בסוף כל פרק. כיום, הדרך האיכותית והמהירה ביותר להיות קבלן איטום רשום היא על ידי הסמכת קבלני איטום רשוי של “מכלל” באינטרנט.