חיפוש קבלן רשום: איפה לקוחות ימצאו אתכם?

You are currently viewing חיפוש קבלן רשום: איפה לקוחות ימצאו אתכם?

אחד היתרונות המרכזיים של קבלן רשום הוא לקוחות רבים שלא מתפשרים על איכות הקבלן שלהם. קבלת הרישיון ממשרד השיכון והבינוי מקנה לקבלן סטטוס של מקצועיות ואמינות. אך זה לא נגמר פה. עצם היותכם קבלנים רשומים החיפוש אחרי קבלן רשום מקל על לקוחות למצוא אתכם וליצור אתכם קשר. בואו נראה איך זה עובד.

מדוע לקוחות מתעקשים על חיפוש קבלן רשום?

אולי שמעתם סיפורים עתיקים כמו “אצלנו בשכונה כל אחד בנה לעצמו את הבית”. בין אם זה נכון או לא, אין ספק שבעבר עולם הבנייה היה פרוץ. בעלי מקצוע העניקו לעצמם תארים וכותרות, קבלנים למדו את העבודה תוך כדי הפרויקט, ותקנות הבטיחות היו בגדר המלצה.
היום המצב שונה. משרד השיכון והבינוי והלקוחות כאחד הבינו שחייב פיקוח על המקצועיות והניסיון של הקבלנים. בשנת 1969 חוקק חוק רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות ומאז הוא הספיק להשתדרג ולהתפתח. קבלן רשום היום הוא אסמכתא לניסיון, מקצועיות ואמינות. בנוסף, רק קבלן רשום יכול לבצע פרויקטים בהיקפים של מעל 47,255 בענף משני ו-90,471 בענף ראשי. לכן לקוחות מתעקשים להעסיק רק קבלנים רשומים.

חיפוש קבלן רשום באינטרנט

מעבר לסטטוס המקצועי שאתם מקבלים כקבלנים רשומים, אתם הופכים לנגישים יותר ללקוחות שמחפשים קבלן לפרויקטים חדשים. אפשר למצוא מאגר של קבלנים רשומים בכמה אתרים:

בפנקס הקבלנים – אתר משרד הבינוי והשיכון

פנקס הקבלנים הוא המאגר האמין והכולל ביותר של קבלנים רשומים. הפנקס כולל את כל הקבלנים הרשומים, ואת הסיווג המקצועי והכספי שלהם. פנקס הקבלנים הוא מנוע סינון נוח ויעיל למציאת קבלן רשום. ניתן לסנן את הקבלנים על פי יישוב, שם הענף, מספר הקבלן, או שם הקבלן. כך הפנקס מאפשר ללקוחות לבדוק האם קבלן שיצר אתם קשר הוא אכן קבלן רשום וכל הפרטים שלו נכונים.

באתר מידרג

באתר מידרג לקוחות יכולים למצוא רשימה של קבלנים רשומים. בנוסף לדירוגים שלהם על ידי לקוחות אחרים והתעודות הרלוונטיות שלהם. החיסרון של מידרג הוא שהוא לא מכיל את כל הקבלנים הרשומים שיש בשוק. היתרון הוא שניתן לראות חוות דעת של לקוחות עבר. ועל ידי כך להכיר את הקבלן קצת יותר טוב.

במאגר הקבלנים של “מכלל”

“מכלל הכשרה מקצועית” הינו בית ספר להכשרה מקצועית במקצועות הבנייה לרישום קבלנים. מכלל מספקים קורסים מקוונים לקבלנים במקצועות: שיפוצים (131), איטום (134) ואינסטלציה ומערכות כיבוי אש (190).
הקורסים של מכלל מסייעים לקבלנים בתהליך הרישום כקבלנים. בנוסף, מקפיצים את אחוזי ההצלחה של בוגרי הקורסים במבחן ההסמכה של רשם הקבלנים. כ-90% מבוגרי הקורסים של מכלל עוברים את מבחן ההסמכה כבר בניסיון לעמות כ-15% בקרב קבלנים אחרים.
כל בוגרי הקורסים של “מכלל” שנרשמו בהצלחה לפנקס של רשם הקבלנים מופיעים במאגר הקבלנים באתר של “מכלל”. קבלנים בוגרי מכלל ידועים במקצועיותם ולכן מנוע החיפוש של מכלל לקבלנים רשומים נחשב לאיכותי ויעיל. כקבלנים, ביצוע קורס הכנה למבחן ההסמכה אצל מכלל מספק לכם גם הכנה ראויה וגם כרטיס כניסה למאגר הקבלנים של “מכלל”, וכך גם ללקוחות נוספים.