קבלנים רשויים לא אטומים לחידושים והחדשנות בעולם האיטום. ואתם?

You are currently viewing קבלנים רשויים לא אטומים לחידושים והחדשנות בעולם האיטום. ואתם?

איטום הוא עולם ומלואו, החומרים והפיתוחים איתם עובדים קבלנים מקצועיים הינם אינסופיים ומתפתחים בקצב גבוה.

קבלני איטום רשויים תמיד צעד לפני כולם בתחום, מאחר והם נחשפים ראשונים לכל שיטות העבודה והחומרים וחוסכים זמן וכסף רבים.

פתרונות טכנולוגיים לעבודה בדור החדש – הדרך שלכם להיות צעד אחד לפני כולם!

איטום מוסדי מורכב: בשנים האחרונות גובר השימוש בממברנות פוליאוריתן גמישות וקשיחות בעלות עמידות. ניתן לאטום גגות ומבנים מסיביים בממברנת פוליאוריתן מותזת ומשוריינת ברשת פוליאסטר ההופכת את האיטום לחזק במיוחד ועמיד לשנים רבות.

הצמנט הותיק מקבל מבחר חידושים מרעננים:

  1. צמנט ייחודי המשלב סיבי שריון, פילרים קלים ופולימרים יוצרים חומר קל ליישום שאינו נוזל בעת המריחה ונותן מרחב אטום ומשוריין.
  2. סרט גמיש מגומי מצופה המיושם כממברנה בתוך חומר האיטום ומטפל בבעיות הנובעות משימוש במגוון חומרים שונים ובעיות סדקים.
  3. הצמנט החדש הוא דבק אריחים ומהיר ייבוש עד כדי יצירת איטום שטחים רחבים בזמן קצר משמעותית.

 

איטום והלבנת גגות: חומר איטום וציפוי חדשני בהתזה שאוטם ומוריד משמעותית עומס חום בגגות.

איטום ללא פירוק הריצוף: ערכות איטום על בסיס סילוקסנים שקופים לאיטום משטחי בטון , קירות חיצוניים וגגות.

איטום קריסטלי: מיועד למשטחים ויסודות בטון שמצריכים איטום עמוק. איטום זה יוצר שכבה דמוית יציקת בטון המחזקת את החלק הפנימי ולא רק את החיצוני כבדרך כלל.

איטום בהזרקה: מגוון מכשירים וחומרים חדישים העוצרים פריצת מים בלחץ גבוה

איטום צמנטי עם גבס ללא פריימר: תערובת ייחודית של צמנט עם מינרלים ותוספים המנטרלת את הסולפטים התוקפים את הצמנט כאשר לא מורחים שכבת פריימר על גבס. החיסכון הכספי מובטח וכך גם התו הירוק שקיבל החומר החדשני.

איטום קירות חוץ באמצעות סנפלינג: איטום מהיר ויעיל ללא צורך בפיגומים, המאפשר בנוסף פעילות במקומות צרים ובמקומות בהם לא ניתן להתקין פיגומים.

כלים טכנולוגיים אלה ועוד פיתוחים וחידושים, עומדים לרשות הקבלנים הרשויים המקבלים את המידע העדכני והאמין ביותר.

אין ספק שקבלני איטום רשויים יכולים ליצור לעצמם שם טוב ע”י שימוש בטכנולוגיות וחומרים המקצרים את זמני העבודה, ומאפשרים ללקוח לקבל את הטוב ביותר שיש לשוק להציע.

קבלנים רשויים בתחום האיטום נהנים מיתרונות רבים ונוספים

יתרון מקצועי- זה לא סוד שהשוק כיום מוצף בחברות ובאנשי איטום, חלקם מקצועיים, וחלקם “מקצועיים קצת פחות”, עובדה  אשר באופן טבעי יוצרת בלבול, תסכול ופחד בקרב הלקוחות, ואין פלא שהם לא נשארו אטומים לנושא; בשנים האחרונות גוברת הדרישה של לקוחות לקבלני איטום בעלי רישוי מוסמך.

רגולציה- מדינת ישראל מגבירה את הרגולציה בתחום האיטום, ומתחילה לאכוף את הנושא ביתר שאת, משום שכאמור מדובר בתחום בו ישנה חשיבות רבה לעבודה מקצועית ואיכותית שתמנע נזקים עתידיים. הנתונים הללו מעידים כי אין ספק שאלו שיוכלו בקרוב להציג ללקוחותיהם (ולמדינה) תעודת קבלן איטום רשוי, יהיו אלו שיקבלו את מירב הפרויקטים ויהיו מבוקשים יותר בקרב הלקוחות.

חסכון כספי– איטום לא מקצועי בבית עלול לגרום לנזקים כספיים גדולים ולעוגמת נפש מרובה. לכן, במקרים רבים לקוחות יעדיפו לשלם יותר כסף לאיש מקצוע המחויב לעבוד על פי סטנדרטים גבוהים ובהתאם לתקנים, כי הם יודעים שבמקרה כזה, עבודה מקצועית יכולה לחסוך כסף בעתיד.

אחריות-  לקוחות יודעים שקבלן רשום בתחום האיטום יעניק אחריות לשנים, ולא יתנער מהם במידה שתצוצנה בעיות, דבר אשר יוצר העדפה לקבלנים רשומים.

אולי יעניין אתכם גם

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם.