קורס מקוון – ההכנה האיכותית ביותר למבחן רשם הקבלנים

You are currently viewing קורס מקוון – ההכנה האיכותית ביותר למבחן רשם הקבלנים

בשנים האחרונות ישנה מגמה עולמית של בתי עסק, מכללות ואוניברסיטאות המשלבים למידה והכשרה מקוונת. מגפת הקורונה האיצה תהליך זה והבליטה את היתרונות העצומים בקורסים מקוונים. בעבר היה צורך להפסיד יום עבודה בשביל קורס פרונטלי, או לשנות את שגרת החיים על מנת להעשיר את המקצועיות שלכם.  כיום ניתן לשלב העשרה מקצועית בצורה היעילה ביותר על ידי קורס מקוון. בתחום הבנייה, העשרה והתפתחות מקצועית הכרחיים לצמיחה כלכלית. לכן חשוב להכיר קורסים מקוונים המסייעים לקבלנים לעבור את מבחן רשם הקבלנים. אז מהו קורס מקוון? וכיצד הוא מסייע לקבלנים להשיג תנופה בקריירה?

מהו קורס מקוון?

קורס מקוון הוא קורס שנלמד דרך האינטרנט. ניתן לעבור אותו דרך מחשב אישי, טלפון סלולרי, או כל אמצעי תקשורת אחר שנוח לכם. ישנן שתי דרכים ללמידת קורס מקוון. הראשונה היא למידה סינכרונית, המבוססת על מפגשים מרחוק בין המרצה לתלמידיו ומאפשרת תקשורת בזמן אמת ביניהם, דרך זו מעוגנת בזמנים שנקבעו מראש. הדרך השנייה היא למידה א-סינכרונית, בלמידה זו אין אינטראקציה בין המרצה לתלמידיו בזמן אמת. התלמיד מקבל את חומר הקורס מוכן מראש ויכול לעבור את הקורס בזמן שנוח לו ובאופן עצמאי.

איזה קורס מקוון יכול לסייע לקבלנים?

קבלנים המעוניינים לבצע עבודות בהיקפים משמעותיים, לקחת חלק במכרזים ממשלתיים ולהשיג יתרון מקצועי על פני המתחרים, צריכים להיות רשומים בפנקס הקבלנים. מבחני ההסמכה לקבלן רשום מקיפים ומאתגרים. המבחן כולל שאלות בנושאים של דיני חוזים, דיני עבודה, חוקים ותקנות, בטיחות וגהות, ועוד. קבלנים רבים מנסים לעבור את מבחני ההסמכה באופן עצמאי ונכשלים.

על מנת להימנע מכישלון במבחן ההסמכה והמתנה ארוכה למבחן הבא, כדאי לבצע הכנה נכונה. לכן חשוב להכיר את הקורסים המקוונים של “מכלל – הכשרה מקצועית בע”מ”. הקורסים המקוונים כוללים את כל המידע הדרוש למבחני ההסמכה ומחולקים לפי תחומים: קורסים לקבלני שיפוצים (ענף 131) , קורסים לקבלני אינסטלציה וכיבוי אש (ענף 190), וקורסים לקבלני איטום (ענף 134). “מכלל” קיבצו את מיטב המרצים והמומחים הרלוונטיים לכל תחום ויצרו קורס מקוון מקצועי, יעיל ומעשיר. הקורס פועל במתכונת א-סינכרונית, כלומר ניתן ללמוד ממנו בזמנכם, 24/7. בנוסף, הקורסים מכילים עשרות מבחני תרגול ושאלות חזרה לבחינה.

מהן יתרונות הקורס המקוון לקבלנים?

  • ניצול זמן יעיל וחסכוני – הלמידה המקוונת יכולה להיעשות מהבית, ובכך חוסכת בזמני נסיעות, אינה דורשת להפסיד עבודה או לבצע שינויים בלו”ז.
  • נגישות לחומר הלימוד – עד סיום הקורס חומרי הלימוד נגישים באתר ומאפשרים צפייה חוזרת לפי הקצב האישי שלכם.
  • איכות הקורס – חומרי הקורס שהוכנו מראש הועלו לאחר בחינה מוקפדת, וידוא של איכות השיעורים וסקירה של כל החומר הנלמד. זאת בניגוד לשיעור פרונטלי שאיכותו משתנה מפעם לפעם.

קורס מקוון הוא פתרון אידיאלי לקבלנים עסוקים ושאפתנים, המעוניינים להגיע למבחן ההסמכה של רשם הקבלנים בצורה הטובה ביותר. איכות הקורסים של “מכלל”, הנגישות שלהם, הניסיון הרב של המרצים ועוד גורמים רבים, מעמידים את אחוזי הצלחה של תלמידי “מכלל” על כ-90%. בכך הקורסים המקוונים של “מכלל” מהווים את ההכנה היעילה והמקצועית ביותר בשבילכם.