קורס קבלן איטום

You are currently viewing קורס קבלן איטום

איטום  חיוני בכל בניין חדש לכל צורך שהוא (מגורים, משרדים, מסחר וכו’), גם במסגרת תחזוקת מבנה קיים וגם כשמתבצע שיפוץ מקיף. חומרי האיטום המתקדמים והשיטות שהולכות ומשתכללות מחייבות את אנשי המקצוע בתחום להתעדכן כל העת ולשדרג את היכולות. גם רף הציפיות של הלקוחות נמצא כל בזמן במגמת עלייה, ובפרט יותר ויותר בעלי נכסים מעדיפים קבלני איטום שרשומים בפנקס הקבלנים של משרד השיכון.

על-מנת להבטיח את הרישום הנ”ל יש צורך לעבור בחינה שעורך רשם הקבלנים. בהתאם מומלץ – גם לקבלנים מנוסים – לעבור קורס ייעודי שמבטיח סיכויי הצלחה מרביים.

היתרונות של קורס קבלני איטום אינטרנטי

קורס קבלן איטום במכלל  הינו קורס אינטרנטי. מתכונת זו אידיאלית לאנשי מקצוע שכבר פעילים בתחום ובאופן טבעי לא יכולים להפסיד ימי עבודה לטובת לימודים, חשובים ככל שיהיו. הלימוד דרך האינטרנט מאפשר לכל קבלן איטום לעבור על החומר הרלוונטי למבחן בכל מקום ובכל זמן שיבחר. גם היעדר הצורך להגיע פיזית לכל מפגש חוסך זמן יקר – שהיה מתבזבז על נסיעות, חיפוש חנייה וכו’. ולבסוף המחיר – קורס אינטרנטי חוסך עלויות משום שהוא זול ויעיל מקורס פרונטלי.

יתרון נוסף של של לימודים מקוונים הוא שכל קבלן איטום יכול לבחור באילו נושאים להתמקד. קורס קבלני איטום מורכב מ-10 פרקים ואם איש המקצוע בקיא במיוחד בפרק מסוים הוא יכול להקדיש לו פחות תשומת לב – ולהתמקד בנושאים שבהם הוא זקוק יותר לחיזוק.

למידה אפקטיבית במיוחד

בנוסף ליתרונות הלמידה המקוונת, ישנן עוד סיבות לכך שהלמידה במסגרת קורס קבלני איטום הינה אפקטיבית במיוחד.

ראשית, כל פרק כולל שאלות המאפשרות תרגול עצמי בתום הלמידה. התרגול מבטיח פידבק מדויק לכל נושא מתוך 10 הפרקים ובזכותו ניתן להשקיע עוד זמן ואנרגיה בנושאים שבהם התוצאות לא מספיק טובות.

שנית, קורס קבלן איטום נלמד אונליין, אבל ישנם גם ימי עיון פרונטליים – ימים מרוכזים עם כל המרצים שמסייעים להטמיע את הידע הנחוץ לבחינה ועוזרים לכל קבלן איטום להגיע אליה מוכנים לגמרי מכל הבחינות.

למה כדאי לקבלני איטום להירשם בפנקס של משרד הבינוי והשיכון?

קבלני איטום שהקפידו להירשם בפנקס הקבלנים – אותו מנהל רשם הקבלנים  – רשאים לבצע פרויקטים בהיקף כספי גבוה. לכל קבלן רשום ישנו סיווג, מ-1 עד 5, וההיקף המקסימלי נקבע בהתאם לסוג.

בקבוצה ב’, שאליה משתייך ענף 134 – איטום מבנים – קבלן סוג 1 יכול לבצע פרויקטים בסכום של עד 2.63 מיליון ש”ח, וקבלנים עם סיווג גבוה יותר יכולים באופן טבעי לבצע גם פרויקטים גדולים יותר.

בנוסף על-פי חוק רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות, והתקנות שנקבעו על סמך החוק, כי לצורך ביצוע עבודת איטום בהיקף של למעלה מ-43,583 ש”ח (נכון ל-2020), נדרש רישום בפנקס. כאמור המודעות ההולכת וגוברת של לקוחות למשמעות הרישום הנ”ל – מקצועיות רבה יותר, אמינות וגם כתובת שאליה ניתן לפנות במידה ואיש המקצוע התנהל באופן רשלני או פוגעני – גורמת להעדפת קבלנים רשומים בכל התחומים. בפרט כך הדבר בענפים כמו שיפוצים, איטום, מיזוג אוויר, חשמל ואינסטלציה, שבהם הלקוחות רוצים לדעת בוודאות שבחרו נכון איש מקצוע ושהם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות – ולכן הכדאיות של השתתפות בקורס קבלן איטום ובעקבותיו הרישום בפנקס של משרד השיכון.

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם.