מה סוד ההצלחה של קורס קבלן רשום ב-״מכלל״?

  • שונה לאחרונה:פברואר 25, 2024
  • זמן קריאה:זמן קריאה 1 דקות

כבר שנים שקורס קבלן רשום ב-״מכלל הכשרה מקצועית״ מקפיץ את אחוזי ההצלחה של קבלנים במבחן של רשם הקבלנים. קבלנים שלא ביצעו הכשרה מקצועית עוברים את המבחן בכ-15%. זאת לעומת בוגרי מכלל שעוברים את המבחן בכ-90% כבר בניסיון הראשון. סוד ההצלחה בקורסים של מכלל טמון בשני עקרונות מרכזיים: מקצועיות ללא פשרות והתאמה אידיאלית לקבלנים. אז איך הם עושים את זה? מה סוד ההצלחה של קורס קבלן רשום ב-״מכלל״? מה זה ״מכלל״? ״מכלל הכשרה מקצועית״ הוא בית ספר להכשרה מקצועית במקצועות הבנייה לרישום קבלנים מקבוצת ״מסד גרופ״. מכלל הוקם בשנת 2018 בניהולו המקצועי של אדריכל יצחק (איציק) לזר. במכלל שואפים לסייע לקבלנים לרכוש את הידע והכלים הנדרשים לקידום הקריירה שלהם בהתאם לחקיקה, לתקני הבטיחות הנדרשים, ולחוק רישום קבלנים. כך גם לעבור בהצלחה את מבחן רשם הקבלנים. במכלל מאמינים שקבלנים מקצועיים ובעלי ידע רב יתרמו לסביבת הקבלנים בישראל להיות מקצועית ואיכותית יותר. בזכות זאת יצומצמו תאונות העבודה והליקויים באתרי בנייה.

במה מתבטאת המקצועיות של “מכלל”?

כאשר מכלל החלו בהקמת מערך הקורסים הם הבינו שהדרך הטובה ביותר להוציא קבלנים מקצועיים היא מרצים מן השורה הראשונה. לכן במכלל אספו נבחרת מרצים מומחים בתחומם לבנות את מערך הקורסים. נבחרת המרצים מרכיבה אדריכלים, דוקטורים, הנדסאי בניין, מהנדסים אזרחיים, עורכי דין ועוד. כל המרצים נמצאים בתפקידי מפתח בתעשיית הבנייה ובעלי ניסיון רב בתחומם. הידע המשותף של המרצים, יחד עם מחקר מעמיק, הובילו ליצירת קורסים מקצועיים המכילים את כל הידע הנדרש למבחן ההסמכה של רשם הקבלנים. חומר הלימוד חולק לפרקים מסודרים שמסייעים לעבור את לימודי הקבלן הרשום בצורה הטובה ביותר. הקורסים של מכלל מיועדים למבחן קבלן שיפוצים (ענף 131), מבחן קבלן איטום (ענף 134), ומבחן קבלן אינסטלציה ומערכות כיבוי אש (ענף 190).

מדוע הקורסים של “מכלל” לקבלן רשום אידיאלים לקבלנים?

מרצים מומחים זו התחלה מצוינת אבל הסוד האמיתי הוא להתאים את הקורסים לתלמידים. בהיבט הזה מכלל עשו עבודה מצוינת, הנה כמה מרכיבים בהם הקורסים של מכלל מתאימים לקבלנים כמו כפפה ליד:

לימוד קורס קבלן רשום- מתי שבא לכם ואיפה שבא לכם

קבלנים הם אנשים עסוקים מאוד. בשביל קבלן להפסיד יום עבודה כדי לנסוע ללמידת קורס פרונטלי זו משימה בלתי אפשרית. לכן הקורסים של מכלל מתקיימים בשיטת הוראה חדשנית: קורסים מקוונים וא-סינכרוניים. המשמעות היא שניתן לצפות בחומרי הקורס מכל פלטפורמה (טאבלט, מחשב, נייד וכו׳). אין סיבה לבזבז שעות בפקקים או להפסיד עבודה. תוכלו ללמוד את הקורס מהספה בבית. בנוסף, לא תצטרכו להכניס ליומן שעה קבועה של קורס קבלן רשום, משום שתוכלו לצפות בקורס בכל בזמן שנוח לכם.

קבלנים אוהבים יעילות

קבלן טוב חייב להיות יעיל, וכך גם הקורס לקבלן רשום. מכלל לקחו את אלפי סעיפי החוקים, התקנות, המידע המקצועי ותמצתו מתוכם את כל מה שחשוב באמת. הקורסים מכילים את המידע הקריטי ביותר גם למבחן ההסמכה וגם לעבודת הקבלן בשטח. בנוסף, מחקרים רבים מראים שהדרך היעילה ביותר ללמוד היא למידה מעשית. הקורסים של מכלל מורכבים משאלות תרגול וסימולציות בחינה שמסייעות לקבלנים להבין את מצבם בחומר ולתרגל את המבחן האמיתי. סימולציות מסייעות לחומר להיקלט ומגבירות את הביטחון לקראת מבחן רשם הקבלנים.

הצטרפו לאלפי קבלנים רשומים בוגרי ״מכלל״

אם אתם קבלנים עם הניסיון המתאים שמעוניינים לגשת למבחני ההסמכה של רשם הקבלנים, צרו קשר עם מכלל והירשמו לקורס בענף שלכם. יחד עם מכלל תוכלו להפוך את תהליך הלמידה למבחן ליעיל, מהנה ומהיר.