מה המחיר של קורס קבלן רשום? והאם זה משתלם?

  • שונה לאחרונה:פברואר 25, 2024
  • זמן קריאה:זמן קריאה 2 דקות

קורס קבלן רשום כבר הוכיח את עצמו כהכנה הטובה ביותר לקראת מבחן ההסמכה של רשם הקבלנים. קורס קבלן רשום של “מכלל” מוביל את בוגריו לכ-90% הצלחה כבר במבחן הראשון, זאת בניגוד לאחוזי הצלחה של כ-15% בלבד בקרב קבלנים שלא ביצעו את הקורס. למרות זאת, עדיין קיימים קבלנים שמנסים לחסוך בהוצאות, לגשת למבחן ללא הכנה, ורבים נכשלים. אז מהן העלויות הכרוכות בהכנה ראויה? מה מחיר קורס קבלן רשום? והאם זה משתלם לכם לטווח הארוך?

מהו קורס קבלן רשום?

קורסי קבלן רשום של “מכלל” הם קורסים ייעודיים המכינים קבלנים בענפים כגון : שיפוצים (131), איטום (134), אינסטלציה וכיבוי אש (190), לקראת מבחן ההסמכה של רשם הקבלנים. הקורסים מספקים הכשרה מדויקת וייחודית, הם כוללים את כל החומר הדרוש למבחן ההסמכה, שאלות תרגול, מבחני תרגול ותמיכה מקצועית של מיטב המרצים.

זמן = כסף

בעבר, ולעתים עוד היום, קורסים מקצועיים היו מועברים באופן פרונטלי, תוך דרישה שהקבלנים יגיעו לשיעורים בזמן מסוים ובמיקום מסוים. כל יום לימודים כזה גורם להפסד כלכלי משמעותי משום שהוא לוקח חלק נכבד מיום העבודה. קורס כזה מצריך התאמה של הלו”ז שלכם ולוקח זמן רב של נסיעות ועמידה בפקקים. לעומת זאת, קורס קבלן רשום של “מכלל” מתקיים בסביבה מקוונת וא-סינכרונית. המשמעות של קורס מקוון הוא שניתן לצפות בו בכל פלטפורמות הדיגיטל השונות, ומכל מקום שתבחרו. למידה א-סינכרונית משמעותה שניתן לצפות בקורס בזמנכם הפנוי ולפי הלו”ז שלכם. אין צורך להיכנס לשיעור בזמן ספציפי.

מה המחיר של קורס קבלן רשום?

כאמור, קורסי הקבלנים של מכלל מתחלקים לשלושה ענפים: שיפוצים (ענף 131), איטום (ענף 134), אינסטלציה וכיבוי אש (ענף 190). לכל קורס יש תמחור משלו:

  •       קורס מלא לקבלני שיפוצים (ענף 131) – 5,500 ₪ כולל מע”מ
  •       קורס מלא לקבלני אינסטלציה וכיבוי אש (ענף 190) – 5,500 ₪ כולל מע”מ
  •       קורס מלא לקבלני איטום (ענף 134) – 4,700 ₪ כולל מע”מ

האם ההוצאה הזו תשתלם לי בעתיד?

ניתן לראות קורס קבלן רשום כהשקעה לעתיד. קבלן רשום יכול לקחת על עצמו פרויקטים בהיקף רחב בהרבה מקבלן לא רשום. לדוגמא, קבלן שיפוצים לא רשום יכול לבצע עבודות בהיקף של עד 47,225 ש”ח. לעומת זאת, קבלן שיפוצים רשום יכול לבצע פרויקטים בהיקף של עד כ-1.8 מיליון ש”ח! כישלון במבחן ההסמכה מחייב המתנה ממושכת עד למבחן הבא, וכישלון בפעם השנייה מחייב הוכחה של ניסיון מעשי נוסף שביצעתם לפני שתוכלו לגשת למבחן שלישי. כל המתנה כזו למבחן הבא מונעת מכם לקחת הזדמנויות בפרויקטים גדולים יותר וכמובן רווחיים יותר.

קורס קבלן רשום – הוצאה אחת , אינסוף הזדמנויות

ההסמכה לקבלן רשום פותחת בפניכם שער להזדמנויות עסקיות וכלכליות שלא יכולתם לגשת אליהם לפני. בין היתר הגשת הצעות למכרזים ציבוריים, העסקת עובדים זרים  וטיפוס ברמות הסיווג לקראת פרויקטים בהיקפים כספיים גדולים יותר. בעזרת הניסיון של מכלל הכשרה מקצועית בע”מ, והיעילות של קורסי הקבלנים הרשומים, תוכלו לעשות צעד משמעותי לקראת קריירה מקצועית משגשגת. 


אולי יעניין אותך גם: