קורס קבלנים אונליין

תחום השיפוצים השתנה באופן דרמטי בשנים האחרונות. סיבה אחת היא הרגולציה: ב-2018 נכנסו לתוקף תקנות חדשות לפיהן אסור לבצע פרויקטים בהיקף של כ- 45,000 ש”ח ומעלה ללא רישום בפנקס הקבלנים. סיבה שנייה היא הדרישות של הלקוחות, שמבצעים בדיקות קפדניות לפני שהם בוחרים איש מקצוע, ולא מוכנים להתפשר על איכות ועל אישור רשמי לכך, כלומר רישום בפנקס הקבלנים.

קורס קבלנים מקוון הוא הפתרון האופטימלי לקבלנים עסוקים שרוצים להסדיר את הרישום מבלי להפסיד ימי עבודה יקרים. 

Electricity

קורס מותאם למבחן ההסמכה של משרד הבינוי והשיכון

על-מנת להיות רשום בפנקס הקבלנים – וכך לבצע פרויקטים גדולים, להגיש מכרזים, ולהעסיק עובדים זרים באופן חוקי – נדרשים הקבלנים לעבור מבחן. המבחן כולל שאלות בנושאים מקצועיים שונים וגם שאלות בתחום הבטיחות.

הקורס המקוון מותאם באופן מושלם לבחינה הנ”ל, וכולל את כלל הנושאים המופיעים בה. ביניהם: קריאת תוכניות, חומרי בניין, מערכות קירור וחימום, חישוב כמויות, חוקים ותקנות, ליקויים ותביעות, ועוד.

בכל נושא שכזה חומר הלימוד מורכב מהרצאה שנמשכת בין 15 דקות לחצי שעה וחומרי עזר רלוונטיים (הדמיות, מצגות, סרטונים). כמו כן ישנם תרגולים כדי להבטיח הטמעה יעילה של התוכן ומבחן מסכם כדי שהקבלן ייערך למבחן בצורה הטובה ביותר.

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם.

היתרונות של קורס אונליין לקבלנים

היתרון הראשון של קורס קבלנים מקוון הוא החיסכון המשמעותי בזמן. זמן הוא משאב חיוני במיוחד בימינו, ועבור קבלני שיפוצים אשר עמוסים בעבודה כל יום של השבתת פעילות עלול לעלות ביוקר. הלמידה המקוונת מתבצעת בזמנו הפנוי של כל קבלן, לאחר סיום יום העבודה – וכך ניתן להגיע למבחן ההסמכה מוכנים היטב גם מבלי להפסיד פרויקטים או לעכב שיפוצים.

היתרון השני הוא ההתאמה המלאה לכל קבלן. למשל מומחה בחשמל יקדיש זמן מועט יותר לפרק הזה בקורס, ויתמקד בנושאים שבהם הוא זקוק לחיזוק. באופן כללי כל תלמיד בקורס המקוון בוחר איך לחלק את תשומת הלב והמאמץ בין כל הפרקים, וכך לנצל באופן מיטבי את הזמן ולהגיע למבחן עם כל הידע הדרוש.

היתרון השלישי הוא הנוחות – הלמידה מתבצעת במקום שאותו בוחר הקבלן, אין צורך לנסוע לכיתה, לחפש חנייה וכו’. הנוחות המרבית מבטיחה גם אפקטיביות גבוהה במיוחד של הלמידה, בזכות היכולת להתרכז כמו גם העובדה שאין הסחות דעת חיצוניות.

Sanitary_facilities

למה כדאי ללמוד למבחן שעורך רשם הקבלנים?

כ-80% מהקבלנים אשר ניגשים למבחני הרשם ללא הכנה טובה, נכשלים! גם קבלני השיפוצים הותיקים ביותר אשר זוכים לפידבקים מחמיאים במיוחד, לפעמים לא מעודכנים בתקנות חדשות, המתעדכנות כל הזמן. 90% מבוגרי מכלל הכשרה מקצועית, עוברים את מבחני הרשם בפעם הראשונה.

קבלנים אשר ניגשים למבחן ונכשלים עלולים להמתין חצי שנה לפני שייגשו למבחן הבא. בוגרי מכלל יכולים לגשת כבר בחודש שלאחר מכן למבחן.