הוצאת רישיון קבלן רשום - בלי לצאת מהבית!

הגיע הזמן להיות קבלן רשום!

“מכלל הכשרה מקצועית” דואגת לכם לה-כ-ל…!

הוצאת רשיון קבלן רשום במהירות ומבלי לצאת מהבית!

חברתינו תלווה אתכם מא’ עד ת’ בכל ההליך הבירוקרטי
ותחסוך לכם זמן יקר.
בזכות הוותק והניסיון שלנו בתחום, אנו יודעים לספק עבורכם
את המענה המושלם שיאפשר לכם לקבל את הרישיון
במהירות, ביעילות ובמחיר הכי טוב בשוק.

הוצאת רישיון קבלן רשום -
בלי לצאת מהבית!

הגיע הזמן להיות קבלן רשום!

“מכלל הכשרה מקצועית” דואגת לכם לה-כ-ל….! 
הוצאת רישיון קבלן רשום במהירות ומבלי לצאת מהבית!
חברתינו תלווה אתכם מא’ עד ת’ בכל ההליך הבירוקרטי ותחסוך לכם זמן יקר.
בזכות הוותק והניסיון שלנו בתחום, אנו יודעים לספק עבורכם את המענה המושלם שיאפשר לכם לקבל את הרישיון במהירות, ביעילות ובמחיר הכי טוב בשוק!

מה מקבל מי שמבצע את תהליך הרישום עם "מכלל"​

נדאג לאסוף ביסודיות ובמקצועיות את כלל הטפסים הרלוונטים לתהליך ונספק מעטפת תומכת בכל שלב ושלב!

אנו מעריכים את הזמן שלכם - הכל מתבצע במהירות וביעילות מבלי לצאת מהבית!

מספקים מענה מקיף : גם סיוע בתהליך הוצאת הרישיון וגם הכשרה מקצועית אונליין 24/7 הכל תחת קורת גג אחת .

ליווי אישי בתהליך הרישום מתחילתו ועד סוף התהליך!

התנהלות מול רשם הקבלנים (משרד הבינוי והשיכון) תבוצע במלואה על ידינו!

המחיר הכי זול בשוק! באחריות!

ליווי מ-א׳ ועד ת׳: רישום קבלנים בפנקס הקבלנים עם מכלל

כקבלנים, רישום בפנקס של רשם הקבלנים הוא המקפצה המקצועית החשובה ביותר. תעודת הקבלן הרשום מקנה לכם מגוון יתרונות בשוק. אך תהליך רישום הקבלנים הוא תהליך ארוך שכרוך בהמון בירוקרטיה. ״מכלל הכשרה מקצועית״ מציעים לכם, הקבלנים את השירות השלם לרישום בפנקס. החל משלב בחינת ההתאמה, דרך הגשת כלל המסמכים והתקשורת מול הרשם ועד להכשרה מקצועית לקראת מבחן ההסמכה.

מה היתרונות ברישום בפנקס הקבלנים?

ניתן לחלק את היתרונות של רישום קבלנים ל-3 קטגוריות עיקריות:

 1. יתרונות כלכליים: קבלן שאינו רשום בפנקס יכול לבצע עבודות עד היקף מצומצם של כ-47 אלף ש״ח. לעומת זאת, ברגע שאתם מוכרים כקבלנים רשומים אתם יכולים לבצע עבודות בהיקפים גדולים בהרבה, וכשאתם מגיעים לדרגת הסיווג הגבוהה ביותר – אין מגבלה כלל. לדוגמא, קבלן אינסטלציה וכיבוי אש רשום (ענף 190) מתחיל במגבלה של כ-1.8 מיליון ש״ח.
 2. יתרונות תעסוקתיים: רישום בפנקס הקבלנים מקנה לכם שני יתרונות תעסוקתיים חשובים. הראשון הוא אפשרות להגיש מועמדות למכרזים ציבוריים וממשלתיים והשני הוא האפשרות להעסיק עובדים זרים. כך ניתן לחסוך בעלויות ולקחת פרויקטים גדולים ורווחיים .
 3. יתרונות מיתוגיים: כאשר אתם נמצאים בתוך מאגר הקבלנים של רשם הקבלנים אתם מיד זוכים לחותמת של מקצועיות ואמינות. לקוחות רבים עובדים אך ורק עם קבלנים רשומים משום שהם מבינים שתהליך הרישום מבצע סינון של הקבלנים על פי ניסיון, הכשרה וידע.

מה כולל תהליך רישום קבלנים?

הרישום בפנקס הקבלנים כולל מספר שלבים:

 1. הגשת בקשה לרישום: מאיפה מתחילים? 

הגשת הבקשה לרישום קבלנים היא השלב הראשון בתהליך וכוללת מילוי והגשת מסמכים רבים המלווים בתשלום אגרה. לבקשה צריך להוסיף מסמכים רבים המעידים על הכישורים של הקבלן, ההכשרה המקצועית, הניסיון ועוד. לדוגמא, קבלן יחיד שמעוניין להירשם על פי כישורים אישיים יצטרך לצרף לבקשה: אישור ניהול ספרים, תעודה מקצועית, דו״ח מעסיקים מביטוח לאומי, תצהיר בדבר ניסיון, היעדר הרשעות ועוד. אגרת פתיחת הבקשה עומדת על סך של 560 ש״ח לכל ענף.

 1. בחינת המסמכים על ידי ועדה מקצועית

לאחר הגשת המסמכים הם נשלחים לוועדה מקצועית שבוחנת את התקינות שלהם וההתאמה שלכם לענף אליו אתם מעוניינים להירשם. במידה וכל המסמכים נמצאו מתאימים, תוכלו לעבור לשלב 3 – מבחן רשם הקבלנים.

 1. מבחן רשם הקבלנים

מבחן רשם הקבלנים הוא שלב מכריע ברישום בפנקס. לכל ענף יש מבחן שונה הבוחן את הידע המקצועי, הבטיחותי והניהולי שלכם. המבחנים כוללים 60-100 שאלות בנושאי בטיחות כללית, בטיחות ספציפית לענף, מקצועיות, חוקים, תקנות וניהול תקין. ללא הצלחה במבחן – אין תעודת קבלן רשום. 

 1. תשלום אגרת רישום בפנקס הקבלנים

במידה ועברתם בהצלחה את מבחן רשם הקבלנים עליכם לשלם את אגרת הרישום כדי להפוך את המעמד החדש שלכם לרשמי. מחיר האגרה משתנה בהתאם לסוג הרישום. המחיר של רישום ראשון בענף משנה הוא 1,845 ש״ח.

השירות השלם של ״מכלל״ לרישום קבלנים

כבר מעל ל-7 שנים ש״מכלל הכשרה מקצועית״ עוזרים לאלפי קבלנים להשיג את תעודת הקבלן הרשום על ידי הצלחה במבחן רשם הקבלנים. כיום ״מכלל״ לא רק עוזרים לכם להצליח בבחינה, אלא מספקים לכם ליווי מקצועי ובירוקרטי בכל תהליך הרישום בפנקס. רק אצל ״מכלל״ תוכלו לבחור בעסקת ״באנדל״ המשלבת גם הגשת טפסים וטיפול אישי בהליך הבירוקרטי מול רשם הקבלנים וגם הכנה מקצועית למבחן ההסמכה – הכל תחת קורת גג אחת ומבלי לצאת מהבית!

מהם היתרונות בהוצאת רישיון קבלן רשום עם ״מכלל״?

 1. ניסיון ומקצועיות: ״מכלל הכשרה מקצועית״ מכירים את מבחני רשם הקבלנים ואת תהליך הרישום בפנקס כמו את כף ידם. לאורך השנים הצוות של ״מכלל״ צבר ניסיון ומקצועיות שהופכים את תהליך הרישום והלימוד למבחן לקלים ומהירים.
 2. כל התהליך במקום אחד: ״מכלל״ היא החברה היחידה בה תוכלו לבצע את ההליכים הבירוקרטיים של הרישום בפנקס יחד עם ההכנה המקצועית למבחן במקום אחד. השילוב הייחודי הזה מאפשר לכם לעשות את התהליך בראש שקט, כשאתם יודעים עם מי להיות בקשר ומי שם בשבילכם. הקורסים המקצועיים של מכלל הוכיחו את יעילותם עם אחוזי הצלחה גבוהים של כ-90% בקרב קבלנים שעברו את הקורסים.
 3. אין צורך לצאת מהבית: כל השירותים של ״מכלל״ מתקיימים באופן מקוון. כך ניתן להגיש את בקשת הרישום, ללמוד למבחן ולתרגל את הידע המקצועי שלכם בלי לקום מהספה בבית. הצוות של ״מכלל״ זמין לכל שאלה ובקשה בנוגע לתהליך הרישום ולידע המקצועי שנלמד בקורסים.
 4. מחיר משתלם: ״מכלל״ מציעים את המחיר הטוב ביותר בישראל לליווי רישום קבלנים. יש לכם את האפשרות לבחור בשירות של הוצאת רישיון קבלן רשום בלבד או לחילופין שירות ״באנדל״ הכל כלול של תהליך הוצאת רישיון קבלן רשום יחד עם קורס הכנה מקצועי לבחינה.

זה הזמן שלכם להצטרף לאלפי קבלנים שכבר נהנו מהמקצועיות והיעילות של ״מכלל הכשרה מקצועית״. לראשונה ניתן לעשות את כל תהליך הרישום במקום אחד ובכך לזרז ולהקל על תהליך הרישום שלכם כל הדרך לתעודת הקבלן הרשום.

רישיון קבלן רשום - רשם הקבלנים

מה מקבל מי שמבצע את תהליך הרישום עם "מכלל"

מספקים מענה מקיף:
גם בסיוע בתהליך הוצאת הרישיון וגם בהכשרה מקצועית אונליין למעבר בחינת הרשם – הכל תחת קורת גג אחת!

אנחנו מעריכים את הזמן שלכם –
הכל מתבצע במהירות וביעילות,
מבלי שתצאו מהבית!

נדאג לאסוף ביסודיות ובמקצועיות את כלל הטפסים הרלוונטים לתהליך ונספק מעטפת תומכת בכל שלב ושלב!

ליווי אישי בתהליך הרישום
מתחילתו ועד סוף התהליך!

התנהלות מול רשם הקבלנים
(משרד הבינוי והשיכון)
תבוצע במלואה על ידינו!

המחיר הכי זול בשוק! באחריות!

בחר את המסלול המועדף עלייך:

"באנדל" הכל כלול!

תהליך הוצאת רישיון קבלן רשום
+
קורס הכנה מקצועי למעבר הבחינה

מחיר: 10,500₪ כולל מע"מ

לזמן מוגבל בלבד:
₪7,000 כולל מע"מ!

הוצאת רישיון קבלן רשום

ליווי מלא מ-א’ ועד ת’
+
איסוף והגשת כלל המסמכים עבורכם

מחיר: 7,500₪ כולל מע"מ

לזמן מוגבל בלבד:
₪4,500 כולל מע"מ!

למה כדאי להיכלל בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון?

ממליצים עלינו

שואלים אותנו הרבה

שאלות ותשובות על שירות רישום הקבלנים של "מכלל"

בליווי של ״מכלל״ כל ההתנהלות מול רשם הקבלנים (משרד השיכון והבינוי) תבוצע על ידי הצוות המקצועי. כך שלא תצטרכו ליצור קשר בכלל עם רשם הקבלנים.

לאורך כל התהליך אין צורך להגיע פיזית למשרדי ״מכלל״ או לרשם הקבלנים. כל הליווי של ״מכלל״ מתבצע באופן מקוון אישי כך שאתם יכולים להשיג את תעודת הקבלן בלי לצאת מהבית.

טכנית אפשר, אך רק כ- 15% מבין הקבלנים שלא ביצעו קורס מקצועי עוברים את המבחן. מבחני רשם הקבלנים כוללים שאלות מקיפות שמבוססות על מאות חוקים, תקנות וידע מקצועי. הקורסים של ״מכלל״ מאגדים בצורה נוחה את כל חומר הלימוד יחד עם שאלות ומבחני תרגול שעוזרים לכם להגיע מוכנים למבחן.

שירות ה״באנדל״ של מכלל כולל ליווי מלא מ-א׳ ועד ת׳ בתהליך הוצאת רישיון הקבלן, איסוף והגשת כלל המסמכים, התנהלות מול רשם הקבלנים וכמובן כולל קורס הכנה מקצועי אונליין לקראת מבחן רשם הקבלנים.

״מכלל״ מציעים קורסים דיגיטליים מקצועיים המועברים על-ידי מיטב המומחים בתחום, שייסיעו לכם לעבור בהצלחה את בחינת רשם הקבלנים. הקורסים מיועדים לקבלנים בענף שיפוצים (131), לקבלנים בענף אינסטלציה ומערכות כיבוי אש (190) ולקבלנים בענף איטום (134).

מעמד בחינת רשם הקבלנים הינו עוד שלב בדרך אשר בא לוודא כי הינכם קבלנים מנוסים ומקצועיים בעלי ידע נרחב בתחום עיסוקכם.

בדיוק בשלב זה – מכלל הכשרה מקצועית נכנסת לתמונה לטובת הכנתכם לבחינת הרשם באופן המקצועי והמקיף ביותר!

מכלל הוקמה על-ידי האדריכל איציק לזר, כחברת-בת של מסד-גרופ, החברה החלוצה והמובילה בישראל בתחום איכות הבנייה. המרצים והצוות שלנו הם מומחים לחוקים, לתקנים ולתקנות של תחום הבנייה בישראל. הצעדנו קדימה כבר אלפי קבלנים ועזרנו להם לגדול ולהפוך לקבלנים רשומים ולהעלות להם סיווגים.

שאלות ותשובות על הקורסים המקצועיים שלנו

הקורס הינו קורס אונליין, משמע – לאחר הסדרת התשלום תקבלו קישור אשר יוביל אתכם ישירות למערכת הלומדה הייחודית שלנו, שם תוכלו ללמוד את תכני הקורס 24/7 בזמן ובקצב שלכם – מכל מקום עם אינטרנט פעיל מהפלאפון, מהמחשב או מהטאבלט.

לקורס אונליין ישנם יתרונות רבים! מבין הבולטים שבהם:

 • החומר תמיד פתוח עבורכם במערכת הלומדה הייחודית שפיתחנו כך שתוכלו לנוע קדימה ואחורה בשלל פרקי הקורס השונים לטובת חיזוק החומר הנלמד טרם הבחינה.
 • בעידן של היום חבל לבזבז זמן יקר על עמידה בפקקים וחיפוש חניה לטובת הגעה לכיתת לימוד פרונטלית – בקורסי האונליין כלל המידע נגיש עבורכם מכל פלטפורמה שתבחרו.
 • למידה בכיתת לימוד עם עוד עשרות תלמידים יכולה לפגוע בתנאי הריכוז של התלמיד, בנוסף, הקשב של מרצה הקורס מוגבל כאשר עליו לענות לעשרות שאלות במהלך העברת התכנים.
 • ועוד….ועוד….ועוד…..

בטח! הקורס מתעדכן מעת לעת בהתאם לשינויים והעדכונים בחוק.

ההרשמה פתוחה בכל עת! מכיוון והקורס מתבצע אונליין, אפשר להתחיל ללמוד בזמן שבו תבחרו, ולגשת למבחן הקרוב בסיום הקורס.

לא, חברה חיצונית מטעם רשם הקבלנים מנהלת את מערך הבחינות השונות.

הקשר מולם הינו באחריות הקבלן הניגש לבחינה. נוכל כמובן לסייע ולהכווין אך לצערינו אין לנו היכולת להגיש את הלקוחות לבחינה.

כתובת: רחוב הברזל 19, רמת החייל / תל אביב.

קומה 3 בניין D .

**חשוב מאוד להתעדכן מעת לעת באתר “רשם הקבלנים” לטובת וידוא כי לא חלו שינויים אי אלו ואחרים.

לא, יש הצורך לעבור על כלל תכני הקורס ורק לאחר מכן לגשת לבחינה – חשוב לנו לוודא שלקוחותינו מגיעים מוכנים לבחינה בשאיפה לצלוח אותה כבר במועד הראשון!

לאורך הקורס נספק לכם מעטפת מקצועית מלאה בעזרת מרצי הקורס אשר יענו לכם על כל שאלה שתעלה לאורך הלימוד.

כמובן! הקורס פתוח עבורכם 24/7 תוכלו לצפות בכלל התכנים בכל זמן נתון.

הקורס בנוי בתצורה של סרטונים המועברים ע”י המרצים הטובים בארץ בתחומם ולאחר כל סרטון בו תצפו יופיע מבחן אמריקאי קצר לטובת וידוא הבנת החומר.

בנוסף – הכנו עבורכם מבחני סיכום, מצגות, הדמיות ועוד שלל אמצעי לימוד מקצועיים ע”מ שתקבלו את ההכנה המקיפה והמקצועית ביותר לבחינת רשם הקבלנים.

הקורס פתוח עבורכם 24/7 עד אשר תעברו בהצלחה את בחינת “רשם הקבלנים”.

תהליך רישומכם בפנקס הקבלנים כקבלנים רשומים מונה מס’ שלבים. במסגרת השלבים הללו רשם הקבלנים ירצה לבדוק ולאשר כי הינכם עומדים בתנאי הסף אותם הגדיר (מופיע באתר רשם הקבלנים). לאחר הגשת הטפסים וקבלת אישור כי אכן הינכם עומדים בתנאי הקבלה ישלח אליכם (לרוב במייל) אישור כי הינכם עומדים בתנאי הסף וכי הינכם רשאים לגשת לבחינה.

מעמד בחינת רשם הקבלנים הינו עוד שלב בדרך אשר בא לוודא כי הינכם קבלנים מנוסים ומקצועיים בעלי ידע נרחב בתחום עיסוקכם.

בדיוק בשלב זה – מכלל הכשרה מקצועית נכנסת לתמונה לטובת הכנתכם לבחינת הרשם באופן המקצועי והמקיף ביותר!

לבדיקת התאמה
וייעוץ ללא עלות,
צרו איתנו קשר​!