תוכניות לימוד בקורס קבלן איטום רשוי לעבודות איטום מבנים

You are currently viewing תוכניות לימוד בקורס קבלן איטום רשוי לעבודות איטום מבנים

איטום הוא תחום שיש בו ביקוש נרחב לאנשי מקצוע שיגיעו לאטום גגות, קירות, מרתפים ועוד מקומות, אבל גם היצע משמעותי של קבלנים שמציעים שירותים אלה. קבלן איטום רשוי – כלומר איש מקצוע שמופיע בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון – נהנה ממספר יתרונות כבדי משקל על-פני המתחרים, כך שפוטנציאל ההכנסות שלו גבוה במיוחד. קורס קבלן איטום רשוי הוא הדרך היעילה ביותר להשלים את הליך הרישום בפנקס הנ”ל, גם בזכות תכנית הלימוד המקיפה וגם בזכות מרכיבים נוספים כפי שיפורטו כאן בעמוד.

כל הנושאים הנלמדים בקורס קבלן איטום רשוי

מטרת קורס קבלן איטום רשוי היא להכין את איש המקצוע למבחן שעורך רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון כחלק מהתנאים לרישום בפנקס הקבלנים. בהתאם תכנית הלימוד בקורס מקיפה את כל הנושאים שעליהם נשאלים הקבלנים במבחן. 

רשימת הנושאים:

  • חוקים ותקנות אשר רלוונטיים לאיטום
  • תקנים חשובים בתחום האיטום
  • כשלים אופייניים באיטום מבנים וזיהוי נקודות תורפה אפשריות (ובפרט במרתפים)
  • חומרי איטום – כל סוגי החומרים המשמשים לאיטום, תכונותיהם ואופן היישום שלהם
  • איטום כחלק מתחזוקתם של מבנים
  • יצירת תשתית מקדימה לעבודת איטום
  • איטום חדרים רטובים
  • איטום תת קרקעי

כמו כן כולל הקורס גם מבוא למו”מ – על-מנת לשפר יכולת חיונית זו אצל אנשי מקצוע שנדרשים להרשים לקוחות פוטנציאליים בדרך למקסום הכנסותיהם.

תרגול החומר הנלמד

כל נושא שנכלל בתוכנית הלימוד של קורס קבלן איטום רשוי גם מתורגל באופן מקיף. בסוף כל פרק של התוכנית תמצאו מבחן לדוגמה – אוסף שאלות שעוזרות למשתתפים בקורס לוודא שהם אכן שולטים בחומר הנלמד ומוכנים לבחינה (וכמובן גם לביצוע העבודה האיכותית ביותר בכל פרויקט איטום, והשלמתה באופן הבטוח ביותר).

ללמוד בזמן הנוח ביותר ובקצב המתאים לכם ביותר

קורס קבלן איטום רשוי של “מכלל” הינו קורס אונליין שמותאם באופן מושלם למי שכבר עובדים בתחום ומן הסתם הימים שלהם עמוסים ואפילו אינטנסיביים. הלמידה דרך האינטרנט מאפשרת לכל קבלן איטום שמבקש להירשם בפנקס הקבלנים וליהנות מכל היתרונות של הרישום (פירוט בהמשך העמוד) ללמוד למבחן בזמן הנוח לו ביותר ובקצב המתאים לו. כמו כן ניתן ללמוד בכל מקום, לחזור על נושא שדורש למידה נוספת ובאופן כללי להגיע למבחן מוכנים לחלוטין.

היתרונות המשמעותיים של קורס קבלן איטום רשוי מוכר ע”י רשם הקבלנים

קורס קבלן איטום רשוי של “מכלל” הוא היחיד בארץ אשר מוכר ע”י רשם הקבלנים, שאישר גם את תכנית הלימודים וגם את המרצים. בזכות הכרה זו יכולים משתתפי הקורס לעבור מבחן מקוצר שכולל רק 30 שאלות במקום 60 וכך ליהנות מסיכוי גבוה יותר לצלוח אותו. אם יהיה בכך צורך יוכל קבלן איטום שעבר את הקורס לגשת למבחן נוסף כבר לאחר חודש, בעוד שללא הקורס נדרשת המתנה של חצי שנה – כך שבכל מקרה הדרך אל פנקס הקבלנים והיתרונות הטמונים ברישום בו מתקצרת במידה ניכרת.

למה כדאי להירשם בפנקס הקבלנים?

קבלן איטום רשוי מורשה לקחת על עצמו גם פרויקטים גדולים וכן להשתתף במכרזים ציבוריים וממשלתיים. בנוסף הכיסויים הביטוחיים של קבלנים רשומים בפנקס הקבלנים מספקים את רשת ההגנה הנדרשת בכל מצב, ועוד יתרון שמקנה הרישום הוא האפשרות להעסיק עובדים זרים באופן ישיר וללא עמלות תיווך. בנוסף לכל הנ”ל הרישום מהווה אינדיקציה מצוינת לאיכות, ולכן קבלני איטום רשויים זוכים במקרים רבים לעדיפות מצד לקוחות שמתלבטים בין מספר הצעות.